1 lipca 2016

5 oryginalnych podziękowań dla rodziców


W czasie wesela obowiązkowym punktem programu jest złożenie podziękowań przez parę młodą ich rodzicom. Zazwyczaj odbywają się one przy wzruszającej muzyce i morzu łez :) 

Para młoda wręcza też wtedy rodzicom prezent, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność.

Najczęściej przybiera on formę kosza ze słodyczami, grawerowanej statuetki, ramki ze zdjęciem i tekstem podziękowań, spersonalizowanych skrzynek na wino itp. 

Przeszukując internet próbowałam znaleźć te najbardziej oryginalne i oto moja TOP LISTA 5 ORYGINALNYCH PODZIĘKOWAŃ DLA RODZICÓW:

1. Prezentacja multimedialna, pokaz skaldów - przedstawienie historii rodziny na podstawie zdjęć z rodzinnego albumu w muzycznej oprawie.

2. Filmik nagrany przez młodą parę, na którym odgrywają scenki z dzieciństwa, piszą na dużych kartkach lub kredą na chodniku za co dziękują rodzicom. Pomysłów jest multum, a inspiracje znajdziecie na You Tube.

3. Wycieczka lub pobyt w SPA. Wycieczka może być do wyjątkowego lub ważnego dla rodziców miejsca - ich pierwszych wczasów lub miejsca gdzie się poznali, miejsca kultu religijnego, które jest dla nich szczególnie ważne. 

4. Bilet do teatru, opery lub na koncert, jeżeli oczywiście rodzice lubią takie atrakcje kulturalne. 

5. Rękodzieło - kalendarz, album ze zdjęciami, pamiętnik ze wspomnieniami lub kartka z tekstem podziękowań w środku. Zrobione samodzielnie lub zlecone do wykonania. 

Z własnego doświadczenia, wykonywania kartek na zamówienie, mogę powiedzieć, że obdarowani bliscy bardzo doceniają właśnie takie rękodzielnicze upominki. Często dostaję informację, że kartka lub zaproszenie zrobiło ogromne wrażenie na obdarowanym, wywołało  wzruszenie i zachwyt :)

W moim SKLEPIE można zamówić podziękowania dla rodziców, w formie kartek z tekstem podziękowań wewnątrz. Dzisiaj wstawiłam 5 nowych wzorów. Każdy z proponowanych wzorów można dowolnie zmienić lub zaproponować coś od siebie :) TUTAJ można zamówić Podziękowania dla Rodziców

1 komentarz:

Arleta pisze...

fantastczne