21 listopada 2018

biznesowe kartki świąteczne OFERTA DLA FIRM

http://pracownia-jolantawajda.tradoro.pl/oferta-dla-firm/c,72028,1

Drogi Przedsiębiorco!

>> Czy chciałbyś w bezbolesny i mało angażujący Cię sposób „ogarnąć” temat tegorocznych kartek świątecznych dla swoich klientów?

>> Czy chciałbyś aby Twoi klienci otrzymali wyjątkową i niepowtarzalną kartkę świąteczną, przez co poczują, że są dla Ciebie ważni?

>> Czy chciałbyś obudzić się jutro z poczuciem ulgi, że tak szybko udało Ci się temat kartek świątecznych wrzucić na listę „zrobione”, bez poczucia, że straciłeś na to multum czasu?

>> Czy chciałbyś zasmakować uczucia radości i satysfakcji na myśl o reakcji Twoich klientów, dla których otrzymana od Ciebie wyjątkowa kartka świąteczna, będzie sygnałem o chęci budowania z nimi jak najlepszych relacji?

>> Czy chciałbyś być dumy z samego siebie, że wspierasz rodzimych przedsiębiorców i stawiasz na polskie produkty?

Każdy biznes składa się z tego, co dzięki Twojemu zaangażowaniu przynosi dochody oraz tego, czego mimo poniesionych kosztów nie da się przeliczyć na pieniądze, czyli jest bezcenne. Tą bezcenną częścią Twojego biznesu są relacje  z klientami, które im bliższe i bardziej wartościowe, tym większy mają  wpływ na wzrost Twoich dochodów.

Jestem pewna, że uda mi się pomóc Tobie, aby pozytywne odpowiedzi na powyższe pytania stały się rzeczywistością, a wzmocnione relacje z Twoimi klientami miały realny wpływ na zwiększenie Twoich dochodów.

Wykonywane przeze mnie kartki świąteczne są proste, z ekologicznymi dodatkami, przeszywane maszynowo, obowiązkowo z Twoim logo, co czyni je wyjątkowymi, niepowtarzalnymi i szczególnie zapamiętanymi przez Twojego klienta.

Szczególną cechą moich kartek jest to, że są wykonywane ręcznie, czyli możesz mieć pewność i gwarancję ich niepowtarzalności, co na pewno zwróci uwagę Twojego klienta, który taką kartkę od Ciebie otrzyma.

Gotowa kartka to:
- wybrany przez Ciebie model
- wybrana przez Ciebie kolorystyka
- wybrane przez Ciebie życzenia
- indywidualny projekt z Twoim logo
- biała koperta w komplecie

Możesz skorzystać z dwóch pakietów:
1 – 50 szt. w cenie 5 zł/szt. (cena regularna 7 zł/szt.)
od 51 szt. wzwyż 4,50 zł/szt. 

http://pracownia-jolantawajda.tradoro.pl/oferta-dla-firm/c,72028,1

Brak komentarzy: